Haber

Şahinbey Belediyesi Mehmetçik Yanı

Şahinbey Belediyesi, 2016 yılında başlattığı “Hayırlı olsun Mehmedim Seyahat Çantanız Bizden” projesi ile Mehmetçi’nin yanında olmaya devam ediyor.

İlk olarak 30 Ekim 2016’da askerlere dağıtılan teçhizat, askere gidenler tarafından büyük ilgi gördü. Gaziantep geneline yayılan proje kapsamında askerlerin ihtiyaç duyacağı farklı ekipmanların bulunduğu yol çantalarının dağıtımını sürdüren Şahinbey Belediyesi, bugüne kadar 67 bin Mehmetçiye askeri çanta yardımında bulundu.

“Mehmetçik’in yanındayız”

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Askerler için ne yapabiliriz” dedi, “Vatanımız için yurdumuzun dört bir yanında nöbet tutan Mehmetçiklerimize içinde çeşitli teçhizatın bulunduğu askeri çantalar dağıtmaya devam ediyoruz. Ekim 2016’da başladığımız projeye yoğun ilgi nedeniyle projemize devam ettik. Dağıtımını sürdürdüğümüz çantalarda askerlerimizin ihtiyaç duyacağı ve kullanabileceği malzemeler bulunuyor.

“Gururlu hizmet”

Askere gitmeden önce Şahinbey Belediyesi’ne gelerek kendilerine verilen hediye keseleri teslim alan Mehmetçikler, Başkan Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederek, “Şahinbey Belediyemizin askerlerimize yapmış olduğu bu hizmetten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Ordu, Şahinbey Belediyesi’ne geldik çantamızı aldık.Belediyemizin bu hizmeti bizleri gururlandırdı.Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu hem vatandaşımızın hem de askerimizin yanında.Allah razı olsun.” – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu