Ekonomi

Türk gençliği kahramanlık destanı yazmaya devam edecek

Gençler ekonomi cephesinde kahramanlık destanları yazmaya, ticarette, sanayide, bilimde ve teknolojide ülkeyi ilerletmeye devam edecekler. Mustafa Kemal Atatürk ve Türk milletinin başarı öyküsü, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk yüzyılını şekillendirmiştir. İkinci asrın bilgili, çalışkan, üretken ve girişimci, maddi ve manevi değerlere sahip çıkan Türk gençlerinin omuzlarında yükselecektir. İş dünyası olarak Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde daha güçlü ve müreffeh bir Türkiye için çalışmaya devam ediyoruz.

Gençlerimiz ticarette, sanayide, bilim ve teknolojide ülkemizi ileriye taşıyarak ekonomik cephede kahramanlık destanları yazmaya devam edeceklerdir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu toprakların sağlam temelleri üzerinde yetişen gençlerimizin milletimizin geleceği için en değerli kaynak olduğunu bilerek gençliğe ve gençliğe önem vermiş, ülkemizin geleceğini gençlere emanet etmiştir.

Ülkemizin aydınlık geleceği, bu bilinçle yetişen gençlerin ellerinden çıkacaktır. İş dünyası olarak vatanseverlikle yetişmiş pırıl pırıl gençlerimizin ekonomik ve siyasi bağımsızlığımızın en büyük teminatı olduğunu biliyor ve gençlerimize güveniyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve milli mücadele kahramanımız, şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

sason-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu